І знову перемога

16 квітня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016 .

В Олімпіаді взяли участь команди вищих навчальних закладів міста Тернополя та області (загалом 40 команд).

Уже стало приємною традицією, що вихованці кафедри програмної інженерії під керівництвом тренера Петрик Оксани Юліанівни вкотре перемагають на 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів міста Тернополя та області. Це вказує не лише на високий рівень підготовки, але й на сприятливий мікроклімат в колективі викладачів та студентів.

І місце — команда TNTU_Bornhub (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії; склад команди: Заяць Володимир, Кіфер Віктор, Бармак Ігор)

ІІ місце — команда TNTU_TNT (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра програмної інженерії; склад команди: Зашко Богдан, Приведа Оксана, Борівець Богдан)

III місце — команда TNPU_StackOverflow (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка; склад команди: Барна Василь, Мельник Артем, Новосад Олександр)

Вітаємо!

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 світового фіналу).

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування – це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery – International Collegiate Programming Contest).