Операційні системи та комп’ютерні мережі

Мета викладання дисципліни «Операційні системи та комп’ютерні мережі» – надання майбутнім фахівцям  теоретичних знань  щодо сучасних операційних систем,  практичних навичок їх ефективного використання у процесі функціонування інформаційних систем, а також ознайомлення студентів із сучасними мережевими технологіями та особливостями їх практичного застосування.

Основним завданням вивчення дисципліни  є оволодіння знаннями про структуру та принципи роботи сучасних операційних систем, формування навичок та умінь в питаннях інсталяції, налаштування та адміністрування операційних систем сімейства Linux та Windows. Разом з тим студенти повинні освоїти важливі питання мережевих технологій:  комунікаційні протоколи локальних мереж; концепції побудови, типи та принципи роботи глобальних комп’ютерних мереж,  а також апаратні   і програмні засоби їх функціонування.