I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

25 березня на базі ТНТУ ім. І. Пулюя відбувся І етап всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (південно-західний регіон) ACM/ICPC, або, як прийнято називати, – ICPC.

Спортивне програмування — це змагання на швидкість, коректність, ефективність, це справжня битва людських інтелектів засобами комп’ютерної техніки.

Студенти кафедри програмної інженерії вже багато років поспіль займають призові місця на різних етапах олімпіад. Цьогорічне змагання – не виняток. Безумовно, хороші результати не без наполегливої праці. Тренери наполегливо працюють із студентами, передають їм свої знання та  навчаються чомусь новому, але успіхів досягають одиниці. Таким є тренер Петрик Оксана Юліанівна. Основна мета – навчити ефективно розв’язувати алгоритмічні задачі, коректно міркувати та вдало реалізовувати ідеї. Крім цього постійно популяризовувати алгоритмічний стиль програмування серед молоді, зокрема й через участь в олімпіадах, змаганнях та широке застосування на практиці. А призові місця це визнання того, що час витрачено не даремно!

Завдяки старанням завідувача кафедри програмної інженерії Петрика М.Р., тренера, викладачів кафедри та студентів цьогоріч отримано наступні результати:

• 1 місце — команда TNTU_Borthub
  • 2 місце — команда TNTU_MadTeaParty
  • 3 місце — команда TNTU_TNT

Рівень спортивного програмування у світі зростає, а, отже і зростає рівень підготовки студентів (та викладачів) на кафедрі програмної інженерії.