Онлайн-зустріч Гаранта Освітньо-професійної Програми на Кафедрі Програмної Інженерії: Вивчення, Дискусії та Рекомендації

Сьогодні 15.11.2023 року на кафедрі програмної інженерії відбулася on-line зустріч гаранта освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.т.н., доц. Цуприк Г.Б. в рамках обов’язкової дисципліни «Моделювання та видобуток даних» зі студентами груп СП-21, СП-22, СП-23, СПс-21. Привід – місце освітньої компоненти в структурно-логічній схемі ОПП, взаємозв’язок із іншими ОК навчального плану першого рівня ВО, ознайомлення зі стандартом першого рівня ВО та відповідною ОПП, обговорення загальних та фахових компетентностей та результатів навчання, які отримає та набуде студент в результаті вивчення ОК. На зустрічі були присутні декан ФІС к.т.н., доц. Баран І.О. , зав.каф. ПІ д.ф.-м.н., проф.. Петрик М.Р., члени групи забезпечення ОПП , НПП кафедри. Отримано позитивні відгуки присутніх щодо вмісту та змісту робочої програми та її відповідності ОПП, в ході обговорення присутні НПП надали цінні рекомендації та пропозиції щодо доповнення, покращення та вдосконалення процесу вивчення ОК.