Загальноуніверситетський Семінар: Наукова Доповідь про Електронні Процеси в Наноструктурах - Перенесено на 22.11.2023

Оскільки сьогоднішній семінар зірвали москалі, то він переноситься на наступний тиждень! Отже, 22.11.2023 року о 13:00 годині в аудиторії. K1-101 буде проведено загальноуніверситетський науковий семінар на тему: “Теорія електронних процесів та взаємодії електронів з акустичними фононами у арсенідних та нітридних напівпровідникових наноструктурах” Доповідач: Ігор БОЙКО - к.ф.-м.н, доц., доцент кафедри програмної інженерії. Запрошуються члени спеціалізованої ради Д58.052.01 університету, науковці здійснюючі свою діяльність у галузі математичного моделювання, теоретичної фізики та суміжних дисциплін, аспіранти, студенти та всі охочі. У ВИПАДКУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ, СЕМІНАР БУДЕ ПРОВЕДЕНО В УКРИТТІ В ТО ЖЕ ЧАС!