? Семінар про Математичні Моделі та Методи Неізотермічної Адсорбції багатокомпонентних газових сумішей

Раді повідомити, що сьогодні у нашому університеті відбувся захоплюючий семінар, присвячений результатам досліджень кандидата фізико-математичних наук, доцента Ігора Бойка. Доповідь відбулася на кафедрі програмної інженерії під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора інженерії програмного забезпечення Михайла Петрика.

Тема доповіді - "Математичні Моделі та Методи Неізотермічної Адсорбції багатокомпонентних газових сумішей", це дослідження відкриває нові горизонти у вивченні процесів адсорбції.

Ігор Бойко презентував результати своїх досліджень, які є дуже важливими у контексті розвитку технологій очищення газових сумішей. Використовуючи математичні моделі та методи, він виявив нові підходи до неізотермічної адсорбції, особливо у випадку багатокомпонентних газів. Це має велике практичне значення для промисловості та наукового співтовариства.

Семінар зібрав науковців, студентів та фахівців у галузі хімії, інженерії та програмного забезпечення. Завдяки різноманітності аудиторії, обговорення було насиченим та плідним. Присутні висловили високу оцінку роботі Ігоря Бойка та підкреслили важливість його внеску у відповідну галузь.

Такі наукові події роблять наш університет місцем, де новаторство та високий науковий рівень поєднуються для досягнення значущих досягнень у різних галузях. Ми вітаємо Ігоря Бойка з успішним проведенням досліджень та підтримуємо подальші його наукові зусилля у цьому напрямку.