Програмні інженери ТНТУ ім.Івана Пулюя – фіналісти Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018

14-16 вересня 2018 р в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулися командні змагання ІI етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018  серед 43 команд  Південно-Західного регіону.

До участі в ІI етапі були запрошені команди-переможці І етапу олімпіади з 16 вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей. Серед них і дві команди ТНТУ імені Івана Пулюя  TNTU_YeahBoi у складі Ігор Бармак, Володимир Заяць, Микола Заярний та TNTU_TNT у складі Богдан Борівець, Богдан Зашко, Оксана Приведа (усі: кафедра програмної інженерії, ФІС, спеціальність 121 – інженерія прорамного забезпечення) та їх тренер Оксана Петрик, старший викладач кафедри комп`ютерних мереж і систем ТНТУ, які здобули право участі у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (11-12 жовтня 2018, Одеса).

До слова студентські команди кафедри програмної інженерії є багаторічними фіналістами цієї ж олімпіади. Також цього року команда кафедри   (Б. Борівець, Д. Резнік, М. Заярний, тренер О. Петрик) є призерами (3-тє місце) престижної   12-ої Міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Векуа (26 і 27 травня 2018), які проводяться за правилами студентської першості світу АСМ-ІСРС. Змагання  проходять у мультисайтовому режимі на майданчиках  країн: Азербайджану, Грузії, Білорусі, Вірменії,  Болгарії, України та ін.

Вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів і вагомих результатів!

Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery:

Детальніше про результати та умови задач можна знайти на сторінці ІІ етапу AUCPC Південно-західного регіону:

Фотогалерея, та  наш попередній пост:

Олімпіада з програмування 2018