До уваги учнів, вчителів шкіл м. Тернополя і Тернопільської області

Кафедра програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводить безкоштовні курси та навчальні тренінги з основ програмування та програмної інженерії, метою яких є глибше ознайомлення з новими технологіями і підходами розробки програмного забезпечення, підвищення рівня ІТ-освіти учнів, набуття практичних навиків та умінь щодо побудови алгоритмів та програмної реалізації вирішення оригінальних задач.

Кафедрою уже впродовж більше 10 років проводиться дієва робота з обдарованою молоддю. Команди студентів спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення кафедри програмної інженерії є переможцями та призерами міжнародних та всеукраїнських олімпіад з програмування (A).

Провідними викладачами і науковцями кафедри, які мають досвід співпраці з провідними ІТ- компаніями та стажувались у провідних міжнародних університетах, а також кращими магістрами і аспірантами кафедри, що мають великий досвід буде проведена низка курсів за напрямами і інтересами:

Основи архітектури, моделювання та проектування програмного забезпечення

Розробка прикладного програмного забезпечення для баз даних

Сучасні об`єктно-орієнтовані мови та кросплатформні технології програмування

Основи штучного інтелекту та інтелектуального аналізу даних (Artificial Inteligence & Data Mining)

Елементи комп`ютерної і прикладної математики опису інформаційних структур

Криптографія та безпека програм і даних

Для участі у пропагованих курсах та тренінгах необхідно зареєструватись. Навчання буде здійснюватися по мірі комплектації груп.