Вітаємо переможців

Вітаємо переможців першого етапу Всеукраїнської командної олімпіади з програмування ACM 2019!

Олімпіада відбулася  13 квітня 2019 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Шлях до перемоги

Команда студентів кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя TNTU_TNT у складі: Приведи Оксани, Борівця Богдана, Зашка Богдана , студенти спеціальності 121 — інженерія програмного забезпечення, здобули  I місце. Тренер – Оксана Юліанівна Петрик.

Приведа Оксана, Борівець Богдан, Зашко Богдан

Відзначимо наймолодшу команду TNTU_Sub2PewDiePie нашого університету, яка зайняла 2-місце (Микола Заярний, Юрій Синишин, Андрій Сова – тренер Володимир Заяць) і команду TNTU_MadTeaParty (Діма Резнік, Віктор Зелений, Назар Куцик), третій призер 1 етапу.

Тренер  команди TNTU_Sub2PewDiePie  –  Заяць Володимир

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування щорічні інженерні змагання між кращими студентськими ІТ-командами навчальних закладів України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Це творче застосування отриманих знань і практичних навичок командної роботи.

Відзначення переможців олімпіади деканом ФІС Ігорем Олеговичем Бараном та асистентом кафедри програмної інженерії Іваном Ярославовичем Мудриком .