Науковий семінар на тему “Математичне моделювання процесів масоперенесення у складних тілах з мікроструктурою”

У середу, 12 червня 2024 року, о 14:00 в аудиторії 1-101 відбувся науковий семінар докторанта Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України Білущака Юрія Ігоровича. Захід проводився за результатами його досліджень на тему: "Математичне моделювання процесів масоперенесення у складних тілах з мікроструктурою".

Цей семінар став важливою подією для наукової спільноти, оскільки на ньому були представлені нові підходи та результати в області математичного моделювання. Доповідач докладно розглянув процеси масоперенесення у складних тілах, акцентуючи увагу на їх мікроструктурі та впливі на загальні характеристики матеріалів.

Захід проходив у змішаному форматі, що дозволило залучити до участі не лише присутніх в аудиторії, але й онлайн-слухачів через відеодзвінок у Google Meet. Це дало можливість широкому колу зацікавлених осіб ознайомитися з результатами досліджень Білущака Юрія Ігоровича. Посилання на відеодзвінок: [Google Meet](https://meet.google.com/res-eavq-bvi).

Семінар відбувся за сприяння кафедри програмної інженерії, що підкреслює міждисциплінарний характер досліджень та важливість взаємодії між різними галузями науки для досягнення нових висот у наукових розробках.